Alosms Nedir?

Kişi ve gruplara bilgisayar üzerinden internet yardımıyla tüm operatörlere kısa mesaj (sms) göndererek, hızlı ve en ucuz iletişim kurma hizmetine denir.

Hızlı SMS : Müşterilerinize gönderdiğiniz tüm mesajların gönderen kısmında 11 karakterden oluşan firma ünvanınız görünür. Mesaja 160-612 karakter arası yazabilirsiniz. Dilediğiniz cep telefonuna anında mesajınızı gönderir.

Telefon Defteri : Tüm müşterilerinizi, telefon defterinize kaydedebilirsiniz. Telefon defterinizde istediğiniz gibi gruplandırma yapabilir, SMS atabilirsiniz.

Hatırlatmalar : Telefon rehberindeki kayıtlı kişilere özel tarih tanımlarsanız, (doğum günü, anneler günü vb) bu tarihlerde otomatik olarak sistem mesaj gönderir.

Raporlar : Gönderdiğiniz mesajı ve o mesajı kimlere gönderdiğinizi, mesajın ulaşıp ulaşmadığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Detaylı raporlama imkanıyla maliyet kontrolü sağlayabilirsiniz.

ALOSMS ile Neler Yapılabilir

 1. Kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün (doğum günü, evlilik yıldönümü vs.) kutlamaları.
 2. Yeni kampanya ve promosyon duyuruları.
 3. Müşteri sadakati programı uygulamaları.
 4. Müşteri iletişim bilgileri güncelleme.
 5. Bakiye ödemeleri ve son ödeme tarihleri.
 6. Yeni ürün, kampanya, stok ve fiyat bilgilendirme.
 7. Bayi toplantısı duyuruları.

ALOSMS Bana Ne Kazandırır ?

 1. ALOSMS markanızın imajını yükseltir.
 2. Kalıcı ve güven verici müşteri ilişkileri kurar.
 3. Talep oluşturarak sizi hedef kitleyi buluşturur.
 4. Kampanya - Promosyon duyurularınızı yapar.
 5. Pazar analizi yapar.

Yoğun rekabet nedeniyle klasik pazarlama kanallarıyla günümüz koşullarında istenilen bilgiyi aktarmak, zahmetli ve masraflı bir hal almıştır. Ayrıca birçok reklam aracının hedeflenen tüketiciye buluşması tam anlamıyla denetlenmemektedir.

ALOSMS Türkiye'nin 16 milyon kişinin cep telefonu numara datasına sahiptir. Bu numaralar il, ilçe, yaş ve cinsiyet'e göre sınıflandırılmış olup, kampanyalarınızı duyurmada, markanızın bilinirliği ve saygısını arttırmada, dolayısıyla daha fazla ürün satmanıza yardımcı olur.

Alosms'in kusursuz işleyen bir iletişim kanalı olduğunu daha iyi anlayacaksınız.