Bayim Olur Musun?

Müşteri kitlesi gün geçtikçe artan Alo SMS, bayi ağı oluşturarak müşteri taleplerine daha hızlı ulaşmayı hedeflemektedir. Girişimci bir ruha sahip ve başarma tutkunuz varsa bizimle birlikte olmamanız için hiçbir sebep yok demektir. Siz de ALO SMS dünyasına katılarak sektörün tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bayilik anlaşması yapan firmalarla ALO SMS arasında bayilik ve gizlilik anlaşması yapılır ve bayiye kullanım şifresi verilmektedir. Partnerlerimiz şifreleri ile kendi satışlarını ve SMS miktarlarını takip edebilirler.

ALO SMS Bayisi Olmanın Avantajları

* Kendi İşinizin Sahibi Olmak

Bir yandan kendi işinizin sahibi olurken, bir yandan da ALO SMS’in uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

* Alacağınız Destek ve Servisler

Tüm bayilere verilen eğitimler, bilgilendirme ve danışma hizmeti, genel ve lokal pazarlama destekleri.

* Zengin İnsan İlişkileri

Tam bir takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkilerinizden müşterilerinize uzanan insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.

* Kişisel Tatmin

ALO SMS ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu, hem de Türkiye çapında bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini tattıracaktır.

* Kişisel ve Profesyonel Gelişim

ALO SMS’in size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız.

Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta ALO SMS ve üstün avantajları, sağlıklı ve karlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

Detaylı bilgi için : 0542 633 37 56