Projeler

Alosms mobil projeler hizmeti ile kurumsal yapınıza, hedeflerinize uygun ek çözümler,hizmetler geliştirilip,mevcut yapınıza entergre ederek hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.

Alosms interaktif Mesajlaşma Çözümleri

Müşterinizin mesaj atmasıyla başlayan, bu mesajın iletiminin ardından ilgili sorgulama ve uygulama içerisinde işlenip müşterinize yanıtın iletildiği katmalı değerli SMS,MMS ve video çözümüdür.
Alosms interaktif servisler ile borç bakiye sorgulamarı, kampanyalar, çekilişler ve etkinlik sorgulamalarrı yapabilirsiniz.

ALOSMS Anket

Alosms anket ile kitlenize direkt ulaşın Anket sonuçlarına göre ileriye dönük stratejilerinizi belirleyin
Ürün hizmetlerinize yön verin. Araştırmalarınızdaki zaman ve maliyet engelini ALOSMS anket hizmeti ile çözün.

ALOSMS Abonelik Paketi

Hedef kitlenizi herkesten önce siz bilgilendirin siyaset, ekonomi ve spor gündemlerini son dakika haberleri anında abonelerinizin cebine taşıyın.

Mobil Bağış Kampanyaları

Bağış kampanyalarınızı, etkinliklerinizi büyük kitlelere ulaştırın İnteraktif servisler ile bağış yapılmasını sağlayın.

ALOSMS Profilleme Hizmeti

Yeni bir işyeri açtınız ve bu işyerinin tanıtımını yapmak için hedef kitleniz olan İstanbul da yaşayan 25 yaş üstü tüm erkeklere SMS göndermek istiyorsunuz...

Profilleme servisi ile, Markanızın pazarlama hedeflerine paralel olarak belirlediğiniz kriterler doğrultusunda, veritabanı içinden seçtiğiniz kitleye reklam ve tanıtım mesajlarınızı gönderebilirsiniz. profilleme servisini pazarlama aktivitelerinize entegere ederek, var olan müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Kurumuza Özel ALOSMS Mobil Projeler Hizmeti

Alosms Mobil projeler hizmeti ile kurumsal yapınıza, hedefinize uygun ek çözümler, hizmetler geliştirip, mevcut yapınıza entegre ederek hizmet kalitenizi attırabilirsiniz.